FİBER LAZER SAC KESİM
Fiber lazer sac kesim makinemiz ile saç işleme hizmetlerimizde yeni bir sayfa açtık. Lazer kesim sistemi sayesinde kesim alanının tamamında mükemmel bir kesim kalitesi elde ediyoruz.
CNC ile Boru Kesim Hizmetleri
Yüksek Teknolojili CNC Makinelerimiz eşliğinde boru kesim ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
CNC ile Boru Kesim Hizmetleri
Yüksek Teknolojili CNC Makinelerimiz eşliğinde boru kesim ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Sac Kesim Hizmetleri
5 mm. ~ 10 mm. kalınlığa kadar parlak ve siyah sac kesim işleriniz yapılmaktadır.
Sac Büküm Hizmetleri
5 mm. ~ 10 mm. kalınlığa kadar parlak ve siyah sac büküm işleriniz yapılmaktadır.
CNC ile Sac ve Boru Kesim Hizmetleri
Yüksek Teknolojili CNC Makinelerimiz eşliğinde sac ve boru kesim ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Paslanmaz Ürünlerimiz
Sac, Boru, Metal Çubuk, Lama, Flanş, Köşebent, Profil

Özsoy Paslanmaz Kurumsal

Şirket Politikamız gereği çağımızın tüm olumlu gelişmelerini yakından takip etmekteyiz. Hem kendi sektörümüzdeki gelişmeleri, hem de hizmet vermekte olduğumuz sektörlerdeki gelişmeleri iş planlarımıza dahil ederek, sürekli güncel ve başarılı kalma vizyonu ile ticaret yapmaktayız.

Tüm hizmetlerimizde gösterdiğimiz “En İyi” olmaya yönelik çabamızı, satışa sunduğumuz ürünlerimiz için de “En Doğru Ürünleri Satışa Sunma” maksadı ile sürdürüyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlere yönelik “Proje Bazlı” özel çözümler sunabilmek, esnek hizmet anlayışı ile faaliyet sürdürüyor olmak “Tüm Türkiye Genelinde” ticari faaliyet hedeflememize imkan vermektedir.

1978 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa ÖZSOY'un temellerini attığı şirketimiz, aradan geçen uzun yıllar boyunca aralıksız olarak ticari faaliyetlerini sürdürmüştür.

Günümüzde, Yön. Kurulu Bşk. Mustafa Özsoy'un idaresinde ve Pazarlama Md. Uğur Özsoy'un vizyonunda faaliyetlerine devam eden şirketimizin birbirinden seçkin ve işinde başarılı bir personel kadrosu bulunmaktadır.

Tecrübe, Eğitim ve Yatırım değerlerini bir araya getirip, Türkiye Pazarı'na hizmet etmek misyonumuz ile uzun yıllar dürüstlüğümüzü ve çalışkanlığımızı muhafaza etmek gayretindeyiz.

Özsoy Paslanmaz Metal, Sürekli Erişilebilir Olan Özgün Çözümler Sunabilen Bir Şirkettir.
2012

Özsoy Paslanmaz Metal

Teknoloji Yatırımı

Üstün Teknoloji Donanımı eşliğinde, sürekli gelişen ve yenilenen makine parkurumuzu, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmek için kullanıyoruz.

1978 Yılından Günümüze

Sac Büküm ve Sac Kesim Hizmetlerimizi, Boru Kesim Hizmetlerimizi, Kaynak İşleri için sunmakta olduğumuz çözümlerimizi sürekli daha fazla hassasiyet ve özenle sunmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkındaki
Sorularınızı Memnuniyetle Yanıtlıyoruz.

Tel : 0(212) 67182 38
Fax : 0(212) 671 82 39

Web Tasarım Enpama